ponuka fotoobrazov

English version   Slovenská verzia
pripravené fotoobrazy
    Limitované edície fotoobrazov (1-12 ks) z vybraných fotografií sú už pripravené pre vás. Vyberte si z rôznych, tématicky rozčlenených kategórií...fotoobrazy na objednávku
    Zo všetkých fotografií, ktoré sú uverejnené na akejkoľvek z Plantae stránok (plantae.sk), si môžete nechať vyhotoviť fotoobraz. Stačí, ak pošlete názov fotografie (na titulku pri nej) alebo opíšete, na ktorej stránke ste foto našli a čo na nej je, spolu s ďalšími požiadavkami a v krátkej dobe dostanete cenovú ponuku. Ku všetkým fotoobrazom sa pristupuje individuálne. Žiadne obmedzenia predvolenými možnosťami výberu veľkostí a materiálov neexistujú. Prevedenie (veľkosť, sklo, rám, pasparta,...) podľa želania zákazníka. Prípadne navrhnem vhodný variant podľa opisu vášho interiéru alebo účelu použitia. Vaše možnosti výberu sú napríklad tu:

        Plantae Gallery       Portfolio Michal Parvanov

    Zaujímal by vás skôr iný objekt na fotografii (nejakým spôsobom však príbuzný s tými, ktoré sú na týchto stránkach, teda témy ako rastliny, príroda,...)? Z niekoľkých desiatok tisíc fotografií interného archívu sa pre vás pokúsim nájsť tú vašu top fotografiu.

technológia zhotovovania fotoobrazov
    Fotografie sú do papierovej podoby realizované technológiou Epson UltraChrome K3. Je to technológia reprezentujúca prelom v histórii kvality tlače. Unikátny rozsah farieb podaných takýmto zariadením je dokonca väčší ako donedávna ani zďaleka nepriblížená méta klasickej, chemickej cesty vyvolávania fotografií. Farby sú tak živé a prirodzené. Životnosť tlače presahuje 100 rokov. Presné technické dáta, v porovnaní s klasickým osvitom na fotografické papiere, konkrétne rozsah farieb a životnosť tlače sú tu. Štandardne používané sú drevené nevýrazné rámy, antireflexné sklo, pasparta so zamatovým povrchom a nehomogénnym odleskom. Na požiadanie, samozrejme, sú k dispozícii hliníkové rámy, prevedenie bez skla, desiatky paspárt - štrukturovaný i neštrukturovaný papier, tkanina,... Pre skutočne neskutočne náročných klientov zabezpečím i ručne vyrezávaný rám navrhnutý a vyrobený na objednávku pre konkrétnu fotografiu.

súvisiace odkazy